Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Aktualności

 

05.06.2024

 

Wielkoformatowe monitory stanowią niezbędną część profesjonalnego wyposażenia sal konferencyjnych. Idealne do prezentacji, oferują nieskazitelnie czysty i jasny obraz, nawet w mocno oświetlonym pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnym technologiom nasze monitory gwarantują doskonałą jakość obrazu, co sprawia, że prezentacje stają się bardziej atrakcyjne i efektywne.

Nasi doświadczeni handlowcy są gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia, dostosowanego do specyficznych potrzeb Państwa firmy.

 

Złóż zapytanie ofertowe: biznes@irs.com.pl


 

 

18.03.2024

 


 

 

05.03.2024

Program SPARKvue od PASCO, służący do obsługi czujników i przeprowadzania doświadczeń, jest teraz dostępny bezpłatnie jako progresywna aplikacja internetowa (PWA) w przeglądarkach Google Chrome i Microsoft Edge, umożliwiając użytkownikom dostęp do najnowszej wersji bez konieczności zakupu płatnych licencji. Aplikacja oferuje funkcjonalność offline oraz łatwe podłączenie czujników PASCO, z dokładnymi instrukcjami dostępnymi w filmie instruktażowym na stronie.


 

 

16.02.2024

Seria GX SMART Board® to interaktywne monitory LED 4K UHD przeznaczone do zwiększenia efektywności pracy zespołowej. Zawierają wbudowane głośniki 40W, wsparcie dla różnorodnych portów, Wi-Fi 6, oraz system Android 11, umożliwiając łatwe prowadzenie spotkań zdalnych, wideokonferencji, spotkań w salach konferencyjnych itd. Oferują płynne pisanie z 40 punktami dotyku i zaawansowane oprogramowanie SMART Ink do adnotacji, co czyni je idealnymi do nowczesnych spotkań biznesowych.

monitor interaktywny do sali konferencyjnej


 

 

05.12.2023

System MS-10 4K Video Soundbar od Lumens to zaawansowany, kompletny system konferencyjny, który zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku dzięki kamerze 4K z funkcją auto-framingu oraz wielokierunkowym mikrofonom z eliminacją echa. Jest łatwy w montażu i obsłudze, kompatybilny z głównymi platformami konferencyjnymi, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Produkt oferuje również funkcje mostkowania danych i kontrolę jednym przyciskiem, co podnosi komfort użytkowania.


 

 

02.11.2023

Firma Epson zdobyła prestiżowe wyróżnienie dla swojego projektora - Epson EB-FH52. Fachowy portal Monitorinteraktywny.biz uznał go za najlepszy projektor multimedialny przeznaczony dla szkół. Dlaczego? Dowiedz się! 

 


 

 

03.10.2023

ELMO L-12G to nowoczesna kamera dokumentacyjna oferująca obraz w jakości 4K przez HDMI i USB. Wizualizer idealnie sprawdza się w środowisku edukacyjnym oraz w salach konferencyjnych, oferując funkcje takie jak adnotacje przy użyciu ELMO Interactive Toolbox, regulowane ramię i głowicę kamery, a także możliwość bezprzewodowego połączenia za pomocą Miracast. ELMO L-12G jest doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli i prelegentów, którzy pragną prezentować materiały w wysokiej jakości, łącząc łatwość obsługi z wszechstronnością.


 

 

19.09.2023

Odkryj nową jakość wideokonferencji z Kindermann Klick & Show K-FX. Bezprzewodowe prezentacje w jakości Full HD, kompatybilność z kamerami USB. Łatwość użycia dzięki funkcji Plug & Play.


 

 

30.08.2023

Lumens, lider w dziedzinie technologii wideokonferencyjnych, oferuje profesjonalne kamery VC, które gwarantują doskonałą jakość wideo i dźwięku. Wśród dostępnych modeli, model VC-B30U wyróżnia się jako wybór wielu korporacji. Jest to zaawansowana kamera o rozdzielczości 1080p60, wyposażona w HDMI/USB oraz 12-krotny zoom optyczny. Jej kąt widzenia wynosi 72°, a wbudowany mikrofon zapewnia czysty dźwięk. Możliwość rozbudowy o dodatkowe mikrofony oraz wsparcie dla interfejsów RS-232 i VISCA czynią ją idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości sal konferencyjnych. Lumens gwarantuje łatwość montażu i obsługi, a także kompatybilność z popularnymi platformami, takimi jak Zoom czy Teams.


 

 

 

10.07.2023

Większe, lepsze wideokonferencje

Seria MX Pro ma na pokładzie sześć zintegrowanych mikrofonów i głośniki o łącznej mocy 40W, co pozwala na prowadzenie wideokonferencji z niesamowitym doświadczeniem audio bez podłączania dodatkowego sprzętu. MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, Lumens, Logitech® i innymi kamerami internetowymi, a także z aplikacjami Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi. 


 

 

Monitor interaktywny SMART GX 175 V2

Opis produktu Monitor interaktywny SMART GX 175 V2

Budżetowy monitor o przekątnej 75 cali. Stworzony specjalnie do wykorzystania w biurach i salach konferencyjnych. 

 

  Seria GX
Model BID-GX175 V2
System iQ Android niedotyczy
SMART Meeting Pro® Room opcjonalny
SMART Meeting Pro Personal licenses (×10) opcjonalny
Aplikacja SMART Ink® i sterowniki w zestawie
SMART TeamWorks™ niedotyczy
SMART Remote
Management
opcjonalny
Wbudowane funkcje w system monitora aplikacja tablica
przeglądarka internetowa
bezprzewodowe udostępnianie ekranu
personalizowany ekran główny
dostęp do Google Drive™ i OneDrive™
Moduł komputera SMART OPS z systemem Windows 11 Pro opcjonalny
Rozmiary ekranu (przekątna) 75"
Rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Żywotność 50 000 godzin
Jasność 400 cd / m²
Czas odpowiedzi 8 ms
Szkło ochronne hartowane, antyrefleksyjne, bezspoinowe połączenie wyświetlacz - szyba
Czujniki natężenia światła otoczenia
Głośniki przednie głośniki 20 W (× 2)
Mikrofony brak
Kamera nie dotyczy
NFC brak
Karty NFC brak
Pilot w zestawie
Technologia dotykowa zaawansowana podczerwień
Jednoczesne rozróżnianie wielu narzędzi tak (wpraca z komputerem z zainstalowanymi sterownikami SMART; obsługiwane tylko w SMART Ink)
Object awareness™ (pisakiem piszemy, palcem sterujemy pracą urzązenia, ręką ścieramy) tak (praca z komputerem z zainstalowanymi sterownikami SMART)
Silktouch ™ (wyjątkowa gładkość ekranu powodująca lekkość i płynność pisania) tak
grubość linii zależna od siły nacisku nie dotyczy
Pen ID™ (rozróznanie pisaków) nie dotyczy
Ilość obsługiwanych jednocześnie punktów dotyku 20 - Windows® i Mac®
10 - Chrome OS ™
Narzędzia w komplecie 2 pisaki dwustronne
Typ półki na pióra magnetyczny
System operacyjny Android ™ 11
Pamięć operacyjna 4 GB
Pamięć 32 GB
Sieć RJ45 (× 2) 1000baseT
Wi-Fi IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)
obsługujące protokoły
uwierzytelniania WEP, WPA, WPA2 PSK i 802.1X EAP Punkt dostępu Wi-Fi
Bluetooth 5.0 podwójny tryb
Przedni panel kontrolny zasilanie, dom, stopklatka, głośność
Przedni panel połączeniowy / panel kontrolny wygodny HDMI® 2.0 (HDCP 1.4 i 2.2), USB Type-C 4K @ 60H 15 W, USB 3.2 Gen 1 typu A (x2), USB 2.0 typu B
Panele złączy OPS 100W, HDMI® 2.0 (HDCP 1.4 i 2.2) (x2), Display Port 1.2, VGA, Stereo 3,5 mm, RS-232, RJ45 (wejście, wyjście) (x2), USB Type-C 4K @ 60Hz, USB 3.2 Gen 1 typu A (x2), USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu B, HDMI 2.0 (HDCP 1.4 i 2.2) out, Stereo 3,5 mm out, S/PDIF (dźwięk) out
Gniazdo OPS wolne
Punkty montażowe VESA tak
Uchwyt ścienny opcja
U.S. / Canada ETL, FCC, ISED, TSCA, przepisy CONEG, regulacja 65 ustawy stanu Kalifornia
EU / EEA / EFTA / UK CE, UKCA, LVD, CB, EMCD, RED, REACH, RoHS, bateria, WEEE, opakowanie, POP, ekoprojekt
Australia / Nowa Zelandia RCM
Standardy wykonania ENERGY STAR®, HDMI
Gwarancja producenta 3 lata w standardzie

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:
  • ico_pdf Broszura informacyjna Monitory interaktywne SMART GX dla biznesu - bus_brochure_-_gx-v3_pl[1].pdf [2024-02-15 13:06, 1.22 MB]
  • ico_pdf Ulotka informacyjna Monitor interaktywny do sali konferencyjnej SMART GX165 V2 - smart_gx_v2_ulotka.pdf [2023-08-08 15:21, 264.08 kB]

Akcesoria do produktu Monitor interaktywny SMART GX 175 V2